Daha kaliteli bir yaşam için kilolardan kurtulun

İstmasaj Özel Spa Masaj Merkezi Uygulamalarından Olan G Beş Masaj yöntemi kişinin bütün beden bölgelerine uygulanabilinmektedir fakat genel olarak en çok yağ birikimi olan kalça, bacak, kol ve uyluk alanlarında ki yağ dokusu üretimine meyilli olan bu alanlarda tercih edilmektedir. Bir çeşit tıbbi masaj ile tedavi yöntemi olan g beş masaj seansları uzman doktorlar tarafından yapılması zaruridir. Yanlış bir teknik ile yapılan masaj terapileri daha sonrasında hasta veya kilo sorunu olan kişide istenmeyen başka endikasyonlara sebebiyet verebilme ihtimali bulunur.

G Beş Masaj terapisi  başlamadan önce hasta bireyin veya kilolarından rahatsız olan kişilerin terapi yapılacak alnalarına yağ sürülmektedir. Bu yağ istmasaj masaj merkezi g beş masaj uygulama cihazının işlem yapılacak alanda daha kolay hareket edebilmesini sağlamaktadır. Yağ sürüldükten sonra ise hastanın işlem yapılacak alana cihaz başlığından bir titreşim ve radyo frekansı gönderilir ve böylece g beş Masaj uygulaması başlamış olur.

avrupa yakası masaj masöz istanbul anadolu yakası masaj google masaj hotmail masaj yahoo masaj internasyonel masaj salonu yeni masöz terapist

istanbul spa masaj hamam salonu

Verilen titreşimler ve radyo frekansları ile birlikte işlem yapılan alanlarda kan akışının ritmi hızlanır. Böylece yağ yakımı, toksin maddelerin atımı, tenin yenilenmesi ve selülit sorununun giderilmesi daha kolay bir hal almaktadır.

Tüm bu uygulamalardan yaklaşık olarak otuz dakika boyunca devam etmekte olup Öte yandan hastanın daha sağlıklı bir tene kavuşması için Pendik g beş masaj uygulamasının seanslar şeklinde devam etmesi gerekmektedir. Kişinin durumuna göre ortalama olarak en az üç ila on arasında değişen seanslar halinde istmasaj g beş masaj yöntemini uygulatması gerekmektedir. Kişinin göreceği seans sayısı, ten yapısı ve teninde meydana gelen deformasyonların şiddeti ile bağlantılı olmaktadır.Bu özel masaj uygulaması, Doğru hekim ile kilolardan operasyonsuz bir şekilde kurtulmanın en iyi ve ucuz yollarından biridir…

Leave a Reply