kas gerginliği ve fiziksel sorunları gidermek

İstanbul Spazm ve Rahatlatma Merkezi 2015 yılında Avrupa Yakasında, profesyonel masaj hizmeti veren en önemli şirketlerden biri olarak kuruldu. Güvenilir, esnek ve dinamik bir altyapı sunarak sizlere profesyonel hizmet başta olmak üzere tüm masaj uygulamaları için cazip ve eksiksiz hizmetler vermeyi hedefliyoruz.

Ekspert Ekiplerimiz ile tüm masaj hizmetlerinde lider olmaktan gurur duyuyoruz. Ekibimiz masaj uygulama hizmetlerinin en iyi yöntemlerini kullanarak, enerji yoğunluğu, kas gerginliği ve fiziksel sorunları gidermek amacıyla mükemmel sempatik hizmetlere odaklanmıştır.

Halkımıza yaşam standartlarını arttırmak amacıyla sizlere her zaman kaliteli hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Özel masaj uygulamalarımız canlılık sağlayarak seanslardan gerçek çözümlerin alınmasına yardımcı olmak istiyoruz. Böylece stres ve diğer fiziksel rahatsızlıkları ortadan kaldırarak halkın yaşam kalitesine büyük katkı sağlıyoruz.

Kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde sizlere en iyi ve en güvenli spa masaj hizmeti sunmak için tüm profesyonellerimizin tecrübelerini ve malzemelerini göz önünde bulunduran uzmanlaşmış masaj terapistlerimizden oluşan bir ekibe sahibiz. Müşterilerimize güvenilir, kişiselleştirilmiş ve sıcak bir tanıtım sunmayı amaçlamaktadır.

lenf drenaj masajı masöz gigi avrupa yakası masaj google masaj yahoo terapi twitter masaj facebook masöz uluslar arası masaj salonu bekırköy beşiktaş taksim avcılar

istanbul masaj salonu

Avrupa yakası Spa Masaj Merkezi olarak, her zaman herkesin çok iyi hissetmesi amacı ile büyümeye devam eden bir kuruluş olarak; aynı zamanda kaliteyi artırma ve yenilikleri sürekli olarak destekleme çabasındayız. Sizlere özel spazm masajlarımız hakkında daha detaylı bilgi vermek için spa ve masaj uygulama merkezimize bekliyoruz, Kramp neden olur sorusu, sık sık kas spazmı problemi ile karşı karşıya kalan kişilerin en çok merak ettiği sorudur. Birçok sağlık probleminde olduğu gibi beslenme bozuklukları da krampların oluşumunda oldukça etkilidir. Potasyum, magnezyum, kalsiyum ve sodyum gibi mineraller kas hücrelerindeki sinirler arasındaki iletişimde önemli rol oynar. Bu minerallerin vücuttaki eksiklikleri kaslarda kasılma ve gevşeme bozukluklarına yol açar. Aynı zamanda uzun süre oturma, yatma ve uzanma sonucu hareketsiz kalma kramp nedenleri arasındadır. Kramplar özellikle spor aktiviteleri sırasında oluşur. Egzersiz esnasında solunum ve terleme ile yüksek oranda su ve tuz kaybı yaşanır. Vücudun genel olarak ihtiyaç duyduğu tuz miktarı sağlanmazsa kaslarda sinyal iletiminde sorunlar yaşanır. Aşırı elektrolit ve sıvı kaybı kramp oluşumuna neden olur. Bunlara ek olarak:

Sıvı ve elektrolit kaybı
Sinir uçları ve kas liflerinin uyarılmasını arttıran kalsiyum ve magnezyum düşüklüğü
Aşırı ishal ve kusma, hemodiyaliz ve beslenme bozuklukları nedeniyle serum elektrolit seviyesinde azalma
D, B6, B5 ve B1 vitamini yetersizliği
Alkol kullanımı, dolaşım bozuklukları ve şeker hastalığı gibi rahatsızlıklar da kramp oluşumuna neden olabilir

Leave a Reply