Lisanslı Masaj Terapistleri

İstanbul Termal Spa Masaj Merkezi olarak sektörümüzde 2007 yılından beri çalışmaya devam ediyoruz. Hedefimiz, siz değerli müşterilerimizin bütün masaj ihtiyaçlarını karşılamak ve keyifli bir ortamda akıl sağlığı ve daha sağlıklı bir yaşam tarzını desteklemektir. Avrupa yakası merkezli tesislerimizi kişiye özel personelimizle birlikte daima güncel tutarak Fark yaratmanın heyecanını yaşamayı ve yaşatmayı amaç ediniyoruz.

Kaliteli hizmet anlayışımız ve tecrübeli ekibimiz sayesinde herkesin cildinin hassasiyetlerine uygun masaj terapi seansları sunuyoruz. Mümkün olduğunca lüks koşullarda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz.

yağlı tayland masajı Aroma terapi masaj uygulamaları google masaj avrupa yakası masaj anadolu yakası masaj

istanbul spa masaj salonu

Güvenilen ev yapımı ürünleri kullanarak masajın gücünden faydalanıyor, sağlıklı yaşamla ilgili konular, egzersiz ,nutrisyon ve diğer tavsiyelerle sizi her yönden destekliyoruz! Sağlıklı tarzda yaşamayı sağlamak adına profesyonel hareketlerin önemini ana prensip ediniyoruz. Modern teknolojileri kullanan dünya standartlarındaki modüllerimizle, en doğru masaj tedavisi çözümlerini sunuyor ve ihtiyaçlarınızı odaklanarak mobilize etmeyi üstleniyoruz. Gülümseyerek çalışma kültürümüzle, bugüne dek muhteşem sonuçlar elde etmiş durumdayız! İstanbul Termal Spa Masaj Merkezi uygulamaları vücudumuzun yumuşak dokularının manipülasyonudur. Alternatif tıp ve geleneksel tıp uygulaması olarak ta adlandırılmaktadır. Masaj teknikleri genellikle eller, parmaklar, dirsekler, dizler, ön kollar, ayaklar veya bir cihazla uygulanır. Masaj uygulamalarının amacı genellikle vücut stresi veya ağrılarının tedavisine yöneliktir. Avrupa ülkelerinde profesyonel olarak masaj kürü yaptırmak üzere eğitilmiş bir kişi geleneksel olarak masör (erkek) veya masöz (kadın) olarak bilinir. Amerika Birleşik Devletleri’nde Ve Batılı Ülkeler de bu kişilere “Lisanslı Masaj Terapisti” olarak sertifikalı ve lisanslı olmaları gerektiğinden genellikle masaj terapistleri denir.

Profesyonel ortamlarda, uygulanan masaj seansları masaj salonunda kişiye özel masaj masası üzerinde uzanırken, masaj koltuğunda otururken veya yerde minder üzerinde uzanırken masaj yapılır. Masaj sektöründe İsveç usulü, derin doku, yapısal entegrasyon, tetik noktası, elle lenfatik drenaj, spor masajı, Tay masajı ve tıbbi masaj dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan birçok farklı yöntem vardır.

Leave a Reply