refleksoloji ve cilt bakım

İstanbul Özel Kültür ve Medical Masaj Salonu (İÖKMMS) 2011 yılında İstanbul Avrupa Yakasında kurulmuştur. İÖKMMS spa ve masaj sektöründe liderliği hedef almıştır.

İÖKMMS’nin başarısının en önemli temel unsuru her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun masaj yöntemleri sağlamak için görev almasıdır. Müşterilerimizin büyük bir güvenle gelerek, geri dönmesini sağlamak için sunduğumuz uzman terapistlerin eşsiz hizmetleriyle bu hareketimizin stres ve rahatsızlıklardan arınmayı amaçlayan faydalarına dikkat ediyoruz. İÖKMMS olağanüstü bir spa termal masaj deneyimi sunmak için yoğun personel ve teknolojik yatırımlarla donatılmıştır.

İÖKMMS profesyonel ekibimiz, modern salonumuz ve yenilikçi tesislerimizle, tarihi kayıtlarına dayalı İkbal konseptinde uyguladığımız özel etkinlikleri masajlar; vücut spazm tedavileri, refleksoloji ve cilt iyileştirme prosedürleri sunarak, misafirlerimize doğal temizlik sistemi ve sağlık bakım hizmetleri sunma noktasındadır.

avrupa yakası masaj masöz istanbul anadolu yakası masaj google masaj hotmail masaj yahoo masaj internasyonel masaj salonu yeni masöz terapist

istanbul spa masaj hamam salonu

İÖKMMS olarak profesyonellikten, titizlikten ve kaliteden asla ödün vermeksizin eşsiz hizmetler sunmaya devam etmekteyiz. Dinamik, sosyal ve hijyenik bir atmosferimizde güzelliğin tarihsel ilkesiyle müşterilerimize büyük bir tatmin hissi katıyoruz.

İÖKMMS , müşterilerini memnun etmek, onlara olağanüstü bir deneyim sunmak için yoğun bir şekilde çalışıyor ve her zaman güzelliği desteklemek için tarihi iyileştirmeyi vadediyor. Sizlere eşsiz hizmetlerimizden biri olan Refleksoloji ve ayak masajının aynı etkilere sahip olabileceği düşünülür. Ancak her ikisinin aynı etkiye sahip olduğunu gösteren herhangi bir kanıt bulunmamaktadır. Refleksologlar, refleksolojinin bazı hastalıkları iyileştirmede yardımcı olabileceğine veya kronik problemlerin açığa çıkarttığı semptomların şiddetini azaltabileceğine yönelik düşünceleri bulunur. Çeşitli potansiyel faydalar ile ilişkilendirilen refleksolojinin etkileri aşağıdaki şekilde sıralanabilir:

  • Vücuttaki stres düzeyini azaltma,
  • Ruh halini iyileştirme,
  • Bağışıklık sistemini güçlendirme,
  • Sindirim sistemini iyileştirme,
  • Sırt veya artrit ağrısı gibi ağrıları azaltma,
  • Soğuk algınlığı veya bakteriyel enfeksiyonların iyileşmesini hızlandırma,
  • Hormonal dengesizlikleri düzenleme.

Leave a Reply