İstanbul Avcılar Spa Termal Masaj Salonu

İstanbul Avcılar Spa Ve Masaj Salonu, 2002 yılında Avcılar, Merkezde kurulan bir sektör lideri spa termal su ile sauna ve vücut masaj salonudur. Kaliteye verdiğimiz önem ile her müşterinin memnuniyeti önceliklerimiz arasındadır ve tüm müşterilerimize kendi evlerindeki konfor içerisinde eşsiz yöntemler ile masaj uygulamalarımızın etkisini yaşatmayı amaç edinmiş bulunmaktayız.

Tüm personelimiz deneyimli terapistlerden oluşmaktadır. Terapistlerimiz siz değerli müşterilerimizin masaj hakkında beklentilerini anlayabilmek karşılayabilmek ve bunu şehirden şehire farklı teknikler kullanarak karşılamak için eğitim almış ve mesleki standartları aşmış yöntemler ile uyguladıkları eşsiz masaj seansları ile bölgesiniz en önde giden masaj spa hamam merkezi haline gelmiştir.

Personelimizden bazıları düzenli yoga ve pilates katılımcılarından ve enstitü eğitimlerine sahip olup, merkezimin uygulamaları hakkında güncel bilgi ve becerilere erişebilmektedir.

Kaliteyi her zaman ön planda tutmak için İstanbul Avcılar Spa Termal Masaj Salonu tüm masaj sürelerini maksimum rahatlama, gevşeme ve odaklanma için optimize ederek, siz değerli misafirlerimizin hayatlarının her anına keyif katmalarına yardımcı olmaya devam ediyoruz.

İstanbul Avcılar Spa Termal Masaj Salonu, tamamen doğal ve ekolojik olarak sağlanan ürünleri sadece profesyonel ve tekrarlanan kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Sizlere emsalsiz masaj ve diğer sağlık aktivitelerini deneyimlemek için sizleri mekezimize bekliyoruz…

Leave a Reply