Avrupa ve Anadolu Yakası Özel Masaj Spa Merkezi

İstanbul Masaj Spa Hamam Sauna Masaj hizmetleri ile Avrupa ve Anadolu Yakası Özel Masaj Spa Merkezi diğer merkezlere nazaran özel iç tasarım ve kalifiye çalışanları ile fark yaratmaya devam ediyor. Uzak Doğulu uzman terapist keseci ve güzellik uzmanları ile İstanbul Hamam Sauna Masaj keyfini Anadolu Yakası Masaj Spa Merkezi ile yaşayın.

Avrupa Yakası Masaj Spa Wellbeing Merkezi, Maltepe de bulunan Otel’de Kapalı havuz, Sauna, Türk Hamamı, Terapiler ve paketler, Özel cilt bakımı, Buhar Odası ve Yüzme kursu hizmetleri ile seçkin bir deneyim imkanı sunuyor.

FİTNESS MASAJ SPA VE HİJYENİN OLMAZSA OLMAZI OLDUĞU YER: HAMAM

Hamam kültürü tarihimizde çok önemli yere mevkiye sahip bir olgudur. Geçmişten bu gününümüze kadar hijyene büyük önem vermiştir. Maltepe hamam salonu Hijyenin sağlanması için en önemli duraklar ise kuşkusuz hamamlar olagelmiştir. Avrupa Yakası Masaj Spa Hamam Merkezi istanbul da tarihi ve kültürel hijyen alışkanlığını yüksek standartlarla siz değerli misafirlerine sunuyor.

ÖZEL TASARIM SAUNAMIZDA YENİLENİN

istanbul Avrupa Yakasında Sauna denince akla ilk gelecek çok önemli bir yer var. O da bizim benzersiz Anadolu Yakası Masaj Spa Merkezi Bilindiği üzere gerekli ısı düzeyi ile yapılan sauna hizmetleri, ilk olarak ter yoluyla cildimizin terlemesine yardım eder. Ter yardımıyla vücudun içerisindeki toksinler atılırken diğer yandan da dış yüzeydeki ölü derilerde temizlenmiş olur. Hem beden hem de ruh sağlığı için son derece faydalıdır. Siz de hem beden hem de ruhen kendinizi dinlendirmek için İstanbul özel tasarım saunamızın mucizelerine tanık olun.

Leave a Reply