Bakım uzman kişiler tarafından yapılmalı

İstanbul spa masaj merkezi Olarak Sunduğumuz hizmet çeşitliliği sizleri oldukça cezbedecektir spa masaj Güzellik merkezlerimiz de manikür ve pedikür hizmetlerini eşsiz bir şekilde uygulayan kalifiye çalışanlarımıza göre günümüz şartlarında hem erkeklerin hem de kendine özen gösteren bayanların vazgeçemediği el ve tırnak bakımı olarak bilinmektedir. Çoğu kişiye göre basit gibi görünse de, aslında yanlış yapılabilecek uygulamalar ile tıp masaj uygulamalarında olduğu gibi el bakımı ve sağlığı açısından istenmeyen sonuçlar doğurabilmektedir. O yüzden sizlere tavsiyemiz uzman kişiler tarafından yapılmasıdır. 

Genel olarak manikür uygulamasında, tırnağınızda varsa eski ojeniz öncelikli olarak çıkartılır, tırnaklarınız ılık ve strelize edilmiş suda bir süre bekletilir. Ardından tırnak tırnak etleriniz temizlenir ve tırnaklarınıza şekil verilir. Tırnağınıza şekil verildikten ve etleriniz temizlendikten sonra isteğinize göre tekrar oje sürdürebilirsiniz.

Pedikür uygulaması da, günümüzde istanbul spa masaj kimi kişilere göre lükse kaçan bir uygulama gibi görülmekte olup ama biz bayanların vaz geçilmezi haline gelmiştir. Oysa ki, pedikür ayak sağlığı ve ayak rahatlığı bakımından herkesin bu uygulamadan yararlanması gereken bir bakım yöntemidir. Manikür gibi gene işin profesyonelleri tarafından uygulanması gerekir. Ayaklar önce ılık ve sterilize edilmiş suda bekletilir, ardından tırnaklara şekil verilir ve etler temizlenir. Varsa nasırlar yumuşatılır ve temizlenir. 

Özellikle can yakan tırnak batmalarının oluşmasını engellemek için pedikür yaptırmanızı önemle tavsiye ediyoruz. Bilinçsizce yapılan uygulamalar sonucunda gerçekten çok sıkıntı yaşayabilirsiniz böyle bir durum yaşamamak için bizleri ücretsiz hattımızdan arayarak müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Pedikür uygulamasında, uzmanlar ayağınızdaki; tırnak batmaları, nasırlar, mantarlar, topuk çatlakları, tırnak kalınlaşması gibi sorunlarda yapıcı çözümler üretmekte ve ayaklarınızı rahatlatmaktadır. Daha sağlıklı yarınlar için elimizde bulunan imkanları biz insanların eşsiz yaratılmış bedenimiz için ve yine kendi hayatımızı daha kaliteli bir hale getirmek için istanbul masaj spa hamam ve güzellik uygulamalarından faydalanmalıyız…

Leave a Reply